Kultúra, rekreácia, zdravie
Kultúra, rekreácia, zdravie
Sami najlepšie viete, čo vás urobí šťastnými. Vďaka programu výhod, v ktorom získavate vernostné body, si môžete vybrať až z ponuky 10 000 služieb a tovarov.
Spoločne strávené chvíle
Spoločne strávené chvíle
Odmenou vám budú spoločne strávené chvíle na firemných podujatiach s príjemným programom, dobrým kolektívom, vybranými pochúťkami a zaujímavými miestami.
Stravovanie
Stravovanie
Samozrejme, ponúkame príspevok na stravu. Nemusíte sa teda starať o to, kde a aké stravné lístky vám akceptujú. Na pobočkách, kde je to možné, máme závodné stravovanie. Jeho dodávateľ zaručuje výber z viacerých druhov jedál.
Podpora vedomostí a zručností
Podpora vedomostí a zručností
Nielen jazykové kurzy a odborné školenia, ale predovšetkým neustály rozvoj ľudí, a tým aj celej spoločnosti. Pre tých, ktorí premieňajú nové nápady na skutočnosť, máme vždy niečo navyše. Inovátorov Zlepšovateľov pravidelne odmeňujeme za reálny prínos ich inovácií.
Home office
Home office
Na pozíciách, ktoré to umožňujú, sa môžu zamestnanci po nástupe do zamestnania tešiť aj na prácu formou homeoffice.
Rozvoj kariéry
Rozvoj kariéry
Každoročne vyhlasujeme množstvo interných súťaží. Našim zamestnancom dávame príležitosť ukázať svoje ambície a možnosť postúpiť na kariérnom rebríčku ako prvým.
Zabezpečenie a finančné príspevky navyše
Zabezpečenie a finančné príspevky navyše
Po splnení podmienok môžete poberať príspevok na dôchodok a my vám môžeme poskytnúť finančný dar pri samotnom odchode do dôchodku. Ponúkame výhodné poistenie zodpovednosti za škodu a ďalšie výhody.
Odmena za odporúčanie
Odmena za odporúčanie
Odporúčaním nového kolegu na voľné pracovné miesto a následným úspechom na pohovore si môžete finančne polepšiť. A to je naozaj dôležité.
Dni voľna navyše
Dni voľna navyše
U nás si môžete užiť až 5 dní voľna navyše. Extra dni voľna vám poskytneme aj v prípade, že sa blížia vaše životné míľniky, ako napríklad promócie alebo prvý deň vášho prváčika v škole.
Zamestnanecké zľavy
Zamestnanecké zľavy
Vďaka dobrým partnerstvám poskytujeme našim zamestnancom a ich rodinám zľavy na volania, zľavy na autá, lacnejšie pohonné hmoty pre príjemnejšie cestovanie alebo lacnejšie vstupenky/permanentky do športových zariadení.

Aké výhody majú naši kolegovia?

Terka si pochvaľuje možnosti vzdelávania

Existuje mnoho výhod a myslím, že každý si nájde tú svoju. Oceňujem najmä možnosť školenia, Benefit Plus a platené dni voľna navyše. Ja osobne používam Benefit Plus veľmi často. Body môžem využiť na návštevu posilňovne, wellness centra alebo na kúpu pekného pobytu. Som tiež rád, že mi skupina AGROTEC umožňuje dni plateného voľna navyše. Tento rok ma čakajú štátne skúšky, takže voľno určite využijem. Každému nováčikovi by som odporučila možnosť vzdelávania. Spoločnosť poskytuje kurzy angličtiny alebo školenia k práci. Vždy, keď som prejavila záujem o workshop alebo kurz, ktorý by mohol obohatiť moju prácu, moja iniciatíva bola vedením pozitívne prijatá.

TEREZA, Marketingový špecialista nákladných áut

Pavel oceňuje svojich kolegov a skvelú atmosféru

Pre mňa sú hlavným prínosom ľudia v tejto spoločnosti. Zatiaľ som sa nestretol s odmietnutím pomoci alebo hrubým správaním zamestnancov, čo je v tejto divokej dobe malý zázrak. Do práce dochádzam, takže vítam zamestnanecké zľavy na autá a kartu MOL na lacnejšie palivo. Oceňujem príspevok na stravovanie, poistenie zodpovednosti zamestnávateľa a dôchodkové zabezpečenie. Snažím sa vytvárať výhody aj pre ostatných, v zmysle byť pre nich užitočný. Záleží mi na dobrých ľuďoch bez ohľadu na ich pracovné zaradenie. Ak dokážu prevziať zodpovednosť, dotiahnuť veci do konca, podporiť ostatných, podeliť sa... to sú neoceniteľné výhody.

PAVEL, Personalista
Užili by ste si to s nami? Pozrite si zoznam voľných pracovných miest. Voľné pracovné miesta

Užili by ste si to s nami?
Pozrite si zoznam voľných pracovných miest.

Rychlý kontakt
Začnite odoberať novinky na váš e-mail každý týždeň